► FUTURE WEEK

7. july 2017 at 16:31 |  ► EVENTS



► EVE REYES †

NAME: Eve Reyes
AGE: 31†
OCUPATION: trenérka fotbalu pro holky
CHILDREN: /
RELATIONSHIP STATUS: single

FAMILY: Logan Echolls (step-brother), Aileen Mikaelson-Echolls (step-sister-in-law), Lily Mikaelson-Echolls (step-niece)

Eve byla úspěšná v kariérním životě. Milovala jakýkoliv sport a proto, dostudovala a udělala si navíc ještě výchovný kurz. Poté přijala místo trenérky fotbalu pro holky na základní škole. Svou práci milovala.

Ale za to její milostný život nebyl nic moc. Jediný vážný vztah, který měla byl se Sebastianem Lightowoodem. Sebastian se chtěl usadit, ale na tohle Eve zrovna neměla. Jednoho večera, když se pohádali a rozešli. Jela autem moc rychle a měla autonehodu. Na následky zranění, podlehla své nejlepší kamarádce a navlastní švagrové Aileen na operačním stole.

► LOGAN ECHOLLS & AILEEN MIKAELSON-ECHOLLS

NAME: Logan Echolls
AGE: 35
OCUPATION: producent filmů
CHILDREN: Lily Mikaelson-Echolls
RELATIONSHIP STATUS: married to Aileen Mikaelson-Echolls, separated

FAMILY: Eve Reyes (step-sister, deceased), Aileen Mikaelson-Echolls (wife), Lily Mikaelson-Echolls (daughter)

Logan se změnil od základu. Přestal žít večírkama a začal pracovat. Sice kdyby neměl všude známé a nebyl syn slavné hvězdy, nebyl by nic. Začal produkovat filmy a začalo mu to hodně vynášet. Dnes patří k těm nejlepším producentům a nejvíc rád spolupracuje s Marvel Studios.

Co se týče jeho milostného života, nic se nezměnilo až na to, že si svou jedinou lásku, Aileen Mikaelson, vzal a narodila se jim dcera Lily, která má půl roku. Aileen pracuje jako doktorka, ale poté, co ne její chybou, jí na stole zemřela Eve, začala se chovat divně a dávat si to za vinu, proto je jejich vztah nejistý.

NAME: Aileen Mikaelson-Echolls
AGE: 33
OCUPATION: doktorka
CHILDREN: Lily Mikaelson-Echolls
RELATIONSHIP STATUS: married to Logan Echolls, separated

FAMILY: Logan Echolls (husband), Lily Mikaelson-Echolls (daughter), Eve Reyes (step-sister-in-law, deceased)

Aileen se stala oficiálně doktorkou a velmi uznávanou, ale ani to jí nezabránilo v tom, aby se svým manželem otěhotněla a narodila se jim překrásná dcerka Lily.
Aileen žila jako v bavlnce, dokud se nestala osudná noc, kdy ji v noci ve dvě hodiny vzbudil telefon z nemocnice, kde se dozvěděla o nehodě, co měla její švagrová. Bohužel ať dělala, co uměla nedokázala jí už pomoct a to ji zlomilo. Znovu se jí vrátili vzpomínky na její dětství, začala brát prášky na uklidnění a začala se všem stranit, včetně Logana a Lily. Jediný člověk s kterým si dokáže povídat je právě Eve za kterou chodí na hřbitov denně.

LILY MIKAELSON-ECHOLLS

► SEBASTIAN "BASH" LIGHTWOOD

NAME: Sebastian "Bash" Lightwood
AGE: 37
OCUPATION: vlastní půlku města
CHILDREN: /
RELATIONSHIP STATUS: single

FAMILY: Lily Lightwood-Evans (sister), Lucas Evans (brother-in-law), Claudia Lightwood-Evans (niece), Nicholas & Samuel Lightwood-Evans (nephews)

Sebastianovi se v práci začalo dařit až tak, že začal vlastnit další kavárny, bary, hotel a další obchodní dům. CO se týče financí, tak si vůbec nestěžuje v milostném životě to bylo ale horší. I když časem zjistil, že se vážně zamiloval do Eve, její odmítnutí ho zlomilo, nemluvě o její tragické smrti.
Bash se stal natřetí strýčkem a svou neteř a synovce nadevše miluje, i když musí uznat, že s jejich otcem si moc nerozumí. Nemyslí si, že je pro jeho sestřičku dost dobrý, ale to by nebyl nikdo.

► LILY LIGHTWOOD-EVANS & LUCAS EVANS

NAME: Lily Lightwood-Evans
AGE: 32
OCUPATION: ilustrátorka dětských knížek
CHILDREN: Claudia, Nicholas & Samuel
RELATIONSHIP STATUS: married to Lucas Evans

FAMILY: Sebastian Lightwood (brother), Lucas Evans (husband), Claudia Lightwood-Evans (daughter), Nicholas & Samuel Lightwood-Evans (sons)

Lily dostudovala umění a byla odhodlaná odjet za skvělou pracovní nabídkou do Paříže, ale potom se najednou na letišti objevil Lucas a požádal jí o ruku. Lily příjmula a okamžitě odvolala svou novou práci ve Francii. Měli malou svatbu s Lucasovým dědečkem, Bashem a Lilyinou mámou, která se nakonec udobřila jak s Lily, tak i s Lucasem. Bohůžel otec Lily a Bashe umřel na infarkt.
Lilyina a Lucasova láska byla nekonečná až taková, že spolu mají tři děti. Dvojčata Nicholase a Samuela a mladší dceru Claudii, o které se Lily láskyplně stará, když doma tvoří ilustrace do dětských knih.

NAME: Lucas Evans
AGE: 35
OCUPATION: detektiv
CHILDREN: Claudia, Nicholas & Samuel
RELATIONSHIP STATUS: married to Lily Lightwood-Evans

FAMILY: Lily Lightwood-Evans (wife), Sebastian Lightwood (brother-in-law), Claudia Lightwood-Evans (daughter), Nicholas & Samuel Lightwood-Evans (sons)

Když se Lucas bezhlavě zamiloval do Lily, se kterou prožili nespočet úžasných chvil, zjistil, že i když nebylo vždy vše tak jasně růžové, jak se zdálo, byla to ta, se kterou chtěl prožít celý svůj život. Dalo by se říct, že jeden bojoval za druhého. Oba bojovali za jejich vztah až do konce. Vzešli z toho tři krásné děti, Claudie, Samuel a Nicholas. Lily ho změnila k lepšímu, nikdy by neřekl, že bude mít velkou a krásnou rodinu, protože to byl příšerný samotář.
Obyčejné melouchy ho už přestali bavit, když si založili rodinu, uvědomil si, že potřebuje normální práci. Nejdříve se stal obyčejným policistou, ale vzhledem ke své minulosti, kdy byl významným vojákem, se rychle vyšplhal na vyšší pozice. Nakonec skončil jako místní šeriff (detektiv), a na této pozici je spokojený. Svou manželku Lily ve všem podporuje, a své děti taky. Ve volném čase pracuje na tajném projektu, který je pro celou jeho rodinu, včetně jeho dědečka, i když tuší, že už s nimi dlouho nebude. Staví pro ně nový, velký a krásný barák, o kterém kromě jeho dědečka nikdo jiný neví.

NICHOLAS AND SAMUEL EVANS

CLAUDIA EVANS

THE WHOLE EVANS FAMILY

► CHRIS ROGERS

NAME: Chris Rogers
AGE: 38
OCUPATION: píše cestopisy a své autobiografie
CHILDREN: Charlie Rogers
RELATIONSHIP STATUS: single

FAMILY: Charlie Rogers (daughter)

Potom co Chrise vyhodili a zakázali mu učit, že měl vztah se studentkou, nevěděl, co dělat, zkoušel to i u Bashe ve firmě, ale nešlo mu to. Lákalo ho pořád cestovat. A proto se dost často hádal s Isabellou, proto se dohodli, že to ukončí. Chris poté odjel a začal psát knihy o tom, jak se ve světě žije. Prošel každý kout.

Ve Francii poznal Skyler, se kterou prožil krásné léto až tak, že z toho vznikla jeho dcera Charlotte "Charlie". Skyler při porodu zemřela, tak se Chris rozhodl, že vychová svou dceru sám.

► ISABELLA SANCHEZ

NAME: Isabella Sanchez
AGE: 32
OCUPATION: doctor without border
CHILDREN: /
RELATIONSHIP STATUS: single

FAMILY: Matthew Sanchez (brother), mom and dad

Poté co Izzy dokončila univerzitu s velice dobrým prospěchem, její kdysi tajný románek, s učitelem, tedy Chrisem ještě pár měsíců pokračoval. Když Chris přišel o svou práci, dávala si to hodně za vinu, a Chris se k ní začal choval chladněji. Poslední měsíce jejich vztahu se dost hádali, a nakonec se rozešli. Izzy ho ale šíleně milovala. I když se spolu rozešli ve zlém, ale to samozřejmě po čase 'vyprchalo'. Chris ji naučil milovat cestování, a proto spojila po škole své dvě vášně. Pomáhat druhým a cestovat. Stala se takovým doktorem bez hranic, a to ji doslova a do písmene naplnilo život.
Její rodiče ji hodně překvapili, když ji dopisem poslali fotku jejího bratra, když mu bylo 5 let. Od té doby se s rodiči vídá, a jen díky bratrovi s nimi utužuje vztah. Dost často se věnuje charitám, na kterých rozdává všechny své peníze, které dostávala od rodičů.

► ALICIA CLARK & LINDSAY SAGE

NAME: Alicia Clark
AGE: 33
OCUPATION: moderátorka v rádiu
CHILDREN: /
RELATIONSHIP STATUS: married to Lindsay Sage

FAMILY: Lindsay Sage (wife)

Potom, co vystudovala matematiku, věděla, že touhle cestou nepůjde, chtěla zkusit něco nového a tak příjmula asistentku v rádiu. Jednou, když jejich moderátor nepřišel, zastoupila za něj právě Alicia a ve skutečnosti se všem zamlouvala, tak jí šéf nabídnul místo moderátorky a má teď svůj vlastní pořad v rádiu.

Pořád je svou Lindsay, se kterou to není jednoduchý, ale právě, že se obě snaží, tak to funguje. Alicia dokonce Lindsay požádala o roku a uzavřeli spolu registrvané partnerství. Chtěly by adoptovat dítě, tak proto čekají až se jim z adopce ozvou.

NAME: Lindsay Sage
AGE: 32
OCUPATION: journalist
CHILDREN: /
RELATIONSHIP STATUS: married to Alicia Clark

FAMILY: Alicia Clark (wife)

Docela dlouhým a těžký procesem se Lindsay změnila, poté, co na univerzitě potkala svou lásku a spřízněnou duši Alicii. Dlouho popírala, jaká je, a dlouho se snažila odolávat svým citů k Alicii, ale nakonec jim plně podlehla. Díky Alicii poznala, jaké to je opravdu milovat. Všichni ti chlapi, se kterými kdy byla se jí nevyrovnali. Linds a Alicii to spolu dopracovali tak daleko, že spolu měli krásnou svatbu (registrované partnerství) a dokonce si adoptují dítě. Její máma se ji ale zřekla, když přišla s tím, že miluje ženu. To ji však ale v ničem nezastavilo.
Plně se věnuje novinářství v místních novinách, kde má hned několik svých sloupků, které jsou velice oblíbené. I když chtěla žít v New Yorku a psát pro New York times, Alicia pro ni znamenala daleko víc, a tak se rozhodla zůstat tam, kde je ona. Nyní se těší na společné adoptované dítě.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement