► the PARENT FIGURE

18. august 2017 at 20:49 |  ► TAKEN CHARACTERS

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Aileen Hope Mikaelson
 • DATE OF BIRTH: 14. 6. (GEMINI)
 • OCUPATION: Student & doctor
 • WHAT DID SHE STUDY?: medicine, 4. year - Senior
 • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in Eve's flat, with Eve Reyes
 • RELATIONSHIP STATUS: taken by Logan Echolls

► BIOGRAPHY

Aileen se narodila do normální rodiny v New Orleans, kde neměli zrovna peníze na vyhazování, ale nikdy jí to nevadilo. Její rodiče jí nemohli koupit všechno, jako měli jiné děti, ale za to ji a její sestru milovali, jak nejlépe dovedli. Když měla Aileen 15 let a její sestra 11 měli autonehodu, při které přišla o všechny. V ten den udělala rozhodnutí a změnila svůj život, začala se víc učit, aby mohla být doktorkou, aby se už nikdy necítila bezradná a mohla pomáhat lidem. Na školu se dostala díky podpoře města a starosty, jehož rodina se jí ujala, dokud nedospěla, aby nemusela jít do děcáku.

Na škole poznala Eve, která jí pomohla sesbírat první den školy učebnice, kdy je nervozní Aileen upustila na podlahu. Aileen se Eve hned zalíbila, protože měla podobný příběh, ovšem Aileen se jí nikdy nesvěřila s detaily nehody, protože si myslí, že by jí Eve viděla v jiném světle. Eve ji seznámila se svým adoptivním bratrem Loganem, který je pro Aileen něco jako spřízněná duše. Teď spolu obě dvě bydlí.

Aileen ráda zpívá, hraje na piano a kytaru, ráda fotí všechno kolem sebe, aby tak měla vzpomínky nejen v hlavě. Miluje latté v místní kavárně, kde je každé ráno. Díky Eve se naučila i plavat a nemít strach z oceánu. Aileen nemá problém se skamarádit s jinými lidmi, ale vezme jí dlouho než se někomu otevře nebo začne věřit. Má obrovský strach z aut, z pavouků a z toho, že svými činy zklame odkaz své rodiny. Ještě se nepotkala s Logan's a Eve's rodiči, ale už teď ví, že pro ně nebude dost dobrá.

► RELATIONSHIPS

► BEST FRIEND/ROOMMATE
Potkali se na začátku školy, sblížily se protože měly stejný osud. Eve dokonce Aileen seznámila se svým bratrem Loganem, se kterým Aileen už nějakou dobu chodí. Od vysoké spolu začaly i bydlet, takže všechny strasti a starosti řeší spolu, stejně jako všechny radosti.

► SOULMATE/BOYFRIEND
Seznámila je Loganova nevlastní sestra Eve. Byla to láska na první pohled, teda ze strany Logana určitě. Musel dlouho bojovat než Aileen povolila, ale nakonec přece jen poznala, že on je to nejlepší, co jí v životě potkalo.

► FRENEMY
Jeremy a Aileen jsou jako voda a oheň. Studujou spolu, dělají spolu praxi ve stejné nemocnici, ale nikdy si nepomáhají a nemají se rádi. Ve skutečnosti kdyby mohl, tak jí Jeremy podrazí v jakékoliv situaci. Aileen ho nenávidí z celého.

FRIEND/COLLEAGUE
S Jakem se Aileen zná ze své praxe v nemocnici. Netuší, že je to biologický bratr její spolubydlící. Skvěle si spolu rozumí a Aileen se snaží se od něj co nejvíc naučit, aby mohla být dobrou doktorkou. Aileen ho bere víc než jen kolegu a kamaráda.

► TRIVIA

 • Aileen je irské forma řeckého jména Helena a znamená "pochodeň".

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Lucy
 • SHIPS: Laileen, Jake/Aileen
 • ANTI-SHIPS: Aileen/forever alone
 • ENDGAME: Laileen
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama