► the CATALYST

19. august 2017 at 10:39 |  ► TAKEN CHARACTERS

"I was broken from a young age."

► BASIC INFORMATIONS

  • FULL NAME: Alicia Mattie Clark
  • DATE OF BIRTH: 13.3. (PIESCES)
  • OCUPATION: Student
  • WHAT DID SHE STUDY?: Math, 3. year - Junior
  • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in student's dorm
  • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Alicia se narodila jako třetí a zároveň poslední dítě, je jedinou dívkou v rodině. Už odmalička jí bavili spíše klučičí věci než ty holčičí. Měla poměrně štastné dětství až do doby, kdy její otec zemřel na rakovinu, Alicii bylo teprve 12 a jelikož její matka nemohla pracovat, tak jim pomoct nabídnul bratr jejího otce, tudíž strýc Alicii. Byl u nich denně a všichni si ho oblíbili až na Alicii. Začala ho nenávidět tehdy, když jí jednou přišel do pokoje a poprvé se jí dotknul. V tomhle utrpení žila Alicia do svých 16, kdy si vychovná poradkyně všimla, že Alicia se straní okolí a začala s ní mluvit.

Strýc potuval do vězení a Aliciina matka si to začala vyčítat, ale jelikož dvojčata už byli dospělí, tak začali pracovat a pomáhali s financema. Alicia si začala všímat, že jí kluci nijak moc zvlášť nezajímali, začali se jí líbit holky. Měla pár vztahů, ale nikdy to nebylo nic vážného. Jelikož se výborně učila, dostala stipendium a začala chodit na vysokou. Studuje matematiku, protože to byl jediný předmět ve kterém neměla nikdy žádný problém.

► SONG ABOUT HER► RELATIONSHIPS

► LINDSAY SAGE
► FRIEND
S Lindsay se seznámili náhodně v univerzitním parku, Lindsay chtěla, aby se Alicia trochu odvázala, tak jí pozvala na večírek. Od té doby jsou kamarádky, i když Alicia si není tímhle přátelstvím jistá, jelikož se jí Lindsay líbí, ale ví, že ona na holky není.

► LIAM CLARK
► BROTHER
Alicia je jediný člověk, kterému Liam věří a vždycky jí ve všem podporoval. Snažil se jí chránit, ale když se dozvěděl, co udělal jejich strýc, Liam byl bezradný a vyčítal si, že neudělal nic čím by jí ochránil. Stará se o ní pořád a proto byl rád, když se dostala na stejnou univerzitu jako on. Ví o tom, že je na holky a rozhodně mu to nevadí.
► ANNABELLA WALKER
► FRIEND
S Annabelle se seznámili v univerzitní knihovně, kde si obě připadali jako v hororu IT. Spojila je láska k hororům a chození na ně do kina. Proto kdykoliv je nový horor, Alicia společně s Annabellou na něm nesmí chybět.

► OOC INFORMATIONS

  • PLAYER: Admin Jája
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement