► the GOLD MEDALIST

17. august 2017 at 15:46 |  ► TAKEN CHARACTERS

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Eve Charlotte Reyes
 • DATE OF BIRTH: 30.3. (ARIES)
 • OCUPATION: Student & gym trainer
 • WHAT DID SHE STUDY?: Sport, 3. year - Junior
 • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in her own loft, with Aileen Mikaelson
 • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Eve se dá popsat mnoha slovy, ale kdo jí opravdu zná, pochopí, proč chce být vždycky první. Do svých pěti let vyrůstala v chudé rodině se svou matkou a starším bratrem. Její matka byla alkoholička a nikdy se o své děti nestarala. Eve trpěla, protože jediné co chtěla byla milovaná rodina. Otce nikdy nepoznala, ale podle slov její matky to byl grázl a staral se jen sám o sebe. Kolikrát si přála, aby konečně z toho hrozného domova vypadla. Krátce potom se její matka upila k smrti a Eve společně se svým bratrem šli do dětského domova, jelikož neměli žádného žijícího příbuzného.

Eve měla štěstí, v jejich osmi letech si jí adoptovala rodina Echollsů. Věděla kdo je tahle rodina. Aaron Echolls je známý herec hrající v akčních filmech a společně se svou manželkou Lynn a synem Loganem se ujali Eve, ale bohužel to znamenalo, že se musela rozloučit se svým bratrem. Na pohled byli dokonalá rodina, ale za zdmi se toho dělo až moc. Eve, ale byla konečně trochu šťastná, když objevila svůj nový domov.

Když byla Eve v pubertě, hrozně se sblížila se svým bratrem Loganem a nikdy na sebe nedali dopustit. S adoptivními rodiči to bylo, ale horší a horší a poslední kapka byla, když se Eve poprvé zamilovala. Začala chodit o rok starším klukem, vypadalo to ideálně až do doby, kdy nachytala svou adoptivní matku i svého přítele v posteli. Jelikož měla osmnáct, tak se sbalila a odešla pryč z domu. Logan se o ní postaral tajně, aby nevěděli nic jejich rodiče. Koupil jí byt ze svého fondu a dal jí peníze do začátku. Dokončila školu a našla si novou vášeň v surfování.

Kdekoliv jí budete hledat, najdete jí na pláži jak sjíždí vlny na svém surfu a nebo v jejím bytě, kde bydlí se svou nejlepší kamarádkou Aileen. Nechce mít se vztahy nic společného a proto se jim vyhýbá velkým obloukem.

► RELATIONSHIPS

► STEP-BROTHER
Ze začátku se tolerovali, ale poté, co Loganovi umřela první holka, tak se sblížili. Mají se rádi jako obravdoví sourozenci a vychází spolu moc dobře. Vlastně i díky tomu, že Logan chodí s její nejlepší kamarádkou a spolubydlící Aileen Mikaelson.

► BEST FRIEND/ROOMMATE
Potkali se na začátku školy, sblížily se protože měly stejný osud. Eve dokonce Aileen seznámila se svým bratrem Loganem, se kterým Aileen už nějakou dobu chodí. Od vysoké spolu začaly i bydlet, takže všechny strasti a starosti řeší spolu, stejně jako všechny radosti.

► FRIEND
Eve a Isabellu spojili společné zájmy k surfování. Vždycky si spolu rádi zasurfují a nebo si zajdou jen tak popít a pobavit se do klubu. Eve jako jediná ví o vztahu Isabelly a Chrise, i když se jí to vůbec nelíbí, tak svou kamarádku podporuje.

► FRIEND
S Liamem se znají z fitka, kde Eve pracuje a Liam tam chodí cvičit. Líbila se mu na první pohled a netušil, že je to vzájemné, proto neměl námitky, když dostal nabídku na to aby se spolu vyspali. 7 týdnů na to se dozvěděl, že je Eve těhotná, řekl jí, že se o ní a o dítě postará jak jen to bude možné ať už se rozhodne jakoliv. Eve se rozhodla dítě si nechat.

► TRIVIA

 • Eve znamená "žít" nebo "dýchat" a pochází z biblického původu.
 • Jako sportovkyně nezkusila nikdy žádné drogy a pije jen výjimečně.
 • Je vegetariánka.

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Admin Jája
 • SHIPS: Leve (Liam/Eve), Eve/Happiness
 • ANTI-SHIPS: Eve/forever alone
 • ENDGAME: Leve
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement