► the THALASSOPHILE

19. august 2017 at 10:00 |  ► TAKEN CHARACTERS

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Isabella Sanchez
 • DATE OF BIRTH: 27.4. (TAURUS)
 • OCUPATION: Student
 • WHAT DID SHE STUDY?: Biochemistry, 3. year - Junior
 • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in student's dorm
 • RELATIONSHIP STATUS: taken by Chris Rogers

► BIOGRAPHY

Izzy/Belle je pravděpodobně tou nejmilejší studentkou, jakou můžete na kampusu potkat. Je energická, přátelská, skromná, obětavá. Pro své přátelé by udělala snad všechno, jsou pro ni vším. Lidé jsou dost často překvapeni její povahou právě proto, že její matka a otec jsou nechvalně známí milionáři, kteří moc citu, skromnosti a obětavosti pro druhé nepobrali. Avšak jediné, čemu dokáží být naklonění jsou peníze. Belle je za to odsuzovala. Nikdy je neměla moc ráda. Když ji někdo spojuje s jejími rodiči, dokáže se pořádně rozzuřit. Belle je navíc velmi chytrá, na škole vyniká v biochemii a dalších různých předmětech. Biochemii si vybrala proto, že její milovaná babička umřela na rakovinu, a od té doby si vzala do hlavy, že objeví lék proti rakovině a za tím si také tvrdě jde. Mimo školu se věnuje sportům, kamarádům, večírkům a občas brigádě (učí lidi surfovat). Největší vášeň v ní budí právě surfování a bojové umění.

Isabelle tedy rozhodně není podobná ani jednomu z rodičů. Vždycky si s tím lámala hlavu, po kom vlastně je. Když dovršila 21 let, tak se to dozvěděla. Její otec není jejím pravým otcem. Matka otce podvedla s mužem, kterého potkala na univerzitním sjezdu profesorů z celého státu. Prý bokovka na jednu noc. Ale poté přišla Isabelle. Tahle lež v ní probudila ještě větší nenávist k rodičům, tudíž se sbalila a odstěhovala se na kolej. Rodiče se jí snaží podporovat samozřejmě jen finančně, na účet ji posílají sumy peněz, ale ona jich nikdy nevyužila. Peníze si vydělává sama. Díky své matce a z části taky díky otci je Izzy poznamenána. Občas trpí depresí, uzavře se do sebe a jen přemýšlí o svém pravém tátovi, jaký je, jestli je jako ona. Přála by si ho poznat, ale nikdy se nedověděla jeho jméno. Kluci jejího věku ji nezajímají, přála by si někoho o pár let staršího. Ví o sobě, že má daddy issues.

► RELATIONSHIPS

► BOYFRIEND / SOULMATE
Chris je Isabellin učitel. Seznámili se na jedné jeho přednášce na kterou přišla, Chrise úplně pobláznila a mají mezi sebou takový flirtovací vztah. Oba dva by chtěli aby z toho bylo něco víc, ale zatím se mezi nimi víc než jen líbaní nestalo.

► FRIEND
S Eve, Isabellu spojilo vášeň k surfování. Mají mezi sebou skvělý vztah a rozumí si. Chodí spolu sjíždět vlny a nebo do klubu se pobavit a opít. Eve jako jediná ví o vztahu Chrise a Isabelly a moc se jí to nelíbí, ale nikdy by svou kamarádku nepodrazila.

► TRIVIA

 • Isabella je latinskou formou jména Elizabeth a znamená "můj Bůh je přísahou".

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Dee
 • SHIPS: Sangers (Isabella/Chris))
 • ANTI-SHIPS: Isabella/forever alone
 • ENDGAME: Sangers
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement