► the CONNOISSEUR

18. august 2017 at 22:14 |  ► TAKEN CHARACTERS

"And we always made it work. No matter how much it did hurt."

► BASIC INFORMATIONS

  • FULL NAME: Lily Samantha Lightwood
  • DATE OF BIRTH: 4.7. (CANCER)
  • OCUPATION: Student
  • WHAT DID SHE STUDY?: art, 3. year - Junior
  • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in Lightwoood's house, with her parents
  • RELATIONSHIP STATUS: taken by Lucas Evans

► BIOGRAPHY

Ztřeštěná a na pohled naivní blondýnka jménem Lily se narodila do rodiny Lightwoodových, pět let potom, co se jim narodil syn Sebastian. Už od malička jí chránil a mají spolu skvělý sourozenecký vztah. Vidí v něm víc tátu než ve vlastním otci a kdykoliv měla problém, tak šla spíš za ním než za rodiči. Lily byla hodně hyperaktivní dítě, nikdy nechtěla v klidu sedět a byla hrozně zvědavá. Jediná činnost, která jí vždycky uklidnila byla papír a tužka. Zamilovala se do umění jako nikdo. Musela vidět každou výstavu ve městě. Její první dovolená byla v Paříži, ale vůbec proto aby koukala po památkách a nakupovala v drahých obchodech, chtěla vidět Louvre, kde je její nejoblíbenější místo na zemi. Po Bashovém průšvihu s drogy byla ona, kdo byl teď hvězdným dítětem, ale Lily to nikdy nechtěla, proto často utíkala k Bashovi, aby měla klid od rodičů. Měli vždycky na ní vysoké nároky a pokaždé muselo být po jejich.

Když dostudovala střední školu, rodiče chtěli aby pokračovala v rodinné tradici a šla na management. Lily chtěla vystudovat umění, proto rodičům zalhala a celou dobu si myslí, že chodí na management, přitom studuje umění. Jediný kdo to ví je Bash a plně jí v tom podporuje.

► SONG ABOUT HER► RELATIONSHIPS

► SEBASTIAN LIGHTWOOD
► BROTHER
Milující bratr je pro ní vzorem a ochráncem, vždycky drželi při sobě a nikdy by si úmyslně neublížili. Ví, že někdy nesouhlasí s jejím rozhodnutím, ale vždycky jí podporuje. Proto jako jediný ví, že studuje malování a chrání její tajemství před rodiči.

► LUCAS EVANS
► SOULMATE/BOYFRIEND
Seznámili se při hodině malování, kde Lucas stál modelem. Zakoukali se do sebe na první pohled. Zanedlouho spolu šli na rande a začali spolu chodit, i když se Lucas bojí, že pro Lily není dobrý, vždycky by o něj bojoval a Lily by zase bojovala o něj.

► MIA LIGHTWOOD
► FRIEND / COUSIN
Se svou sestřenicí Miou mají skvělý vztah, vždycky si spolu rozuměli. Když byli malé tak vymýšleli různé hry i s Lilyiným bratrem Bashem. Rozumějí si do teď, i když se Mia nebaví se svým otcem. Lily a Bashe navštěvuje pořád. Lily v ní vidí něco, co sama ona nikdy nebude. Obdivuje jí za to, co dělá a jak si řidí svůj život.

► VIVIEN NAVARRO
► FRIEND
S Vivien se potkali ve škole, spojili je společné zájmy a taky to, že ani jedna nejsou ve světě kluků tak zkušené. Baví se spolu jako normální mladé holky. Chodí spolu na párty, svěřujou se a vždycky se ochraňují a hlavně před klukama, kteří jim chtějí ublížit.

► OOC INFORMATIONS

  • PLAYER: Admin Jája
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement