► the HUBRIC

19. august 2017 at 10:49 |  ► TAKEN CHARACTERS

"I feel I can't lose. I'm mortal immortal."

► BASIC INFORMATIONS

  • FULL NAME: Lindsay Sage
  • DATE OF BIRTH: 23.7. (LEO)
  • OCUPATION: Student
  • WHAT DID SHE STUDY?: Journalist, 3. year - Junior
  • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in Sage's house, with her mom
  • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Linds se mnoha lidem jeví jako rozmazlená, sobecká a sebestředná drama queen. Možná taková je a možná ne. Uličkama školy se prochází jako by jí patřila a lidi okolo ji to žerou. Je to rebelka a hlavně roztleskávačka. Vlastně, člověk, co ji nezná by si o mí mohl myslet, že je ztělesněním všech špatných vlastností, které mohou existovat. Ale není to úplně pravda. Kdo jí zná osobně, ví že by pro své kamarádky/kamarády udělala snad všechno. Občas má ztřeštěný nápady a je s ní hodně sranda. Svoje chování nikdy neměla potřebu odůvodňovat, ale její nejbližší vědí, že měla problémy v rodině, poté co se její rodiče rozvedli. Špatně to nesla, bylo to pro ní těžké a mělo to za následky několik terapií a poškozené sebevědomí, které si vynahrazuje právě ve škole. Samozřejmě to ale nikomu jen tak neřekne.

Jednou by chtěla být uznávanou přední novinářkou pro New York Times, takže se hodně věnuje žurnalistice. Má ráda výzvy a dobrodružství. Neexistuje žádný večírek, na kterém by Linds se svou partou chyběla. Myslí si, že sama sebe zná dokonale, ale mýlí se. Její nejtajnější touhy teprve vyplavou na povrch. Bohužel si nikdy nenašla nikoho na stálo, bojí se vážných vztahů a citů celkově. Myslí si že není hodna toho, aby ji někdo miloval, protože se nechová hezky k lidem.

► SONG ABOUT HER► RELATIONSHIPS

► ALICIA CLARK
► FRIEND
S Lindsay se seznámili náhodně v univerzitním parku, Lindsay chtěla, aby se Alicia trochu odvázala, tak jí pozvala na večírek. Od té doby jsou kamarádky, i když Alicia si není tímhle přátelstvím jistá, jelikož se jí Lindsay líbí, ale ví, že ona na holky není.

► OOC INFORMATIONS

  • PLAYER: Dee
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement