► the LOST SOUL

18. august 2017 at 21:56 |  ► TAKEN CHARACTERS

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Sebastian "Bash" Lightwood
 • DATE OF BIRTH: 22.3. (ARIES)
 • OCUPATION: lawyer & gym owner
 • WHAT DID HE STUDY?: law
 • WHERE HE LIVES? AND WITH WHO?: in his own loft, alone
 • RELATIONSHIP STATUS: taken by Chloe Decker

► BIOGRAPHY

Sebastian se narodil do bohaté rodiny Lightwoodových. O 5 let později se mu narodila sestra Lily, kterou má hrozně rád a ochraňuje ji, dokonce i když se nestýská s rodiči, s ní má stálý kontakt. V 15 letech kvůli průšvihu s drogy ho rodiče vykopli z domu, aniž by se zajímali, zda je to jeho vina. Proto se rozhodl, že se postaví na vlastní nohy bez jejich pomoci a od té doby se vypracoval. Vystudoval management a právnickou školu. Jeho matka ho tajně podporovala penězi, díky čemuž si dokázal už v 22 koupit vlastní fitness centrum a o další dva roky později ho dokonce kontaktoval otec, když mu Bash pomohl s právním problémem, po dlouhé debatě ho přijal do firmy. Nyní je spolumajitelem. Bash žije v centru města ve svém apartmánu, který spíš připomíná dům, jako byt.

Bash miluje rychlá auta i motorky, i když má na kontě víc, než by si mohl kdy přát, stále neví, co vlastně od života chce. S Lily je denně v kontaktu, i se vydají jednou týdně a stráví spolu celý den ve městě. Bash miluje ležérní typ oblečení, ale samozřejmě, že nepohrdne ani obleky. Vlastní One-77 Aston Martin, ne proto, že si ho mohl dovolit, ale proto, že to byl jeho sen už od jeho 7 let.

► RELATIONSHIPS

► SISTER
Se svou malou sestrou Lily má skvěý vztah, vždycky při sobě stály ať už ve zlém nebo v dobrém. Lily vždycky přišla za ním než za jejich rodiči a proto jako jediný z rodiny ví, že nestuduje management, ale malování, i když nikdy nepochopil její lásku k tomuhle řemeslu.

► BEST FRIEND
Chris byl sice problémové dítě a tahal Bashe do problému, ale byli to kamarádi a nikdy si neudělali nic zlého. Chris mu dokonce nabídl pomocnou ruku, když ho rodiče vyhodili z domu. Bydle s ním a Chrisovou mámou. Pořád jsou spolu v kontaktu a snaží se aby se viděli, co nejvíc.

► FRIEND / COUSIN
Se svou sestřenicí Miou mají skvělý vztah, vždycky si spolu rozuměli. Když byli malí tak vymýšleli různé hry i s Bashovou sestrou Lily. Rozumějí si do teď, i když se Mia nebaví se svým otcem. Lily a Bashe navštěvuje pořád. Je to rodina, takže Bash na ní dává pozor jak jen může.

► GIRLFRIEND
S Chloe se potkal, když začala vyšetřovat vraždu jeho otce. Bash jí sám pozval na rande a ona zase jeho. Skvěle si spolu rozumějí i když to musejí držet v tajnosti kvůli toho, že se to nesmí dozvědět Chloein šéf. Je totiž zakázano, aby se policista stýkal se svědkem vraždy. Poté co ukončila případ, začali se spolu znovu scházet, ale tentokrát oficiálně.
► FRENEMY
Bash nemá Lucase prostě rád. Hlavně proto, že chodí s jeho mladší sestrou Lily, kterou nadevše ochraňuje. Moc Lucasovi nepomohlo ani to, že kdysi na střední chodil s Chloe a málem spolu měli dítě.


► TRIVIA

 • Sebastian zmamená "ctihodný" a pochází z řečtiny.

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Lucy
 • SHIPS: Deckwood
 • ANTI-SHIPS: Bash/forever alone
 • ENDGAME: Deckwood
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama