► the LOST SOUL

18. august 2017 at 21:56 |  ► TAKEN CHARACTERS

"Without thought, without voice, without a soul. Don't let me die here."

► BASIC INFORMATIONS

  • FULL NAME: Sebastian "Bash" Lightwood
  • DATE OF BIRTH: 22.3. (ARIES)
  • OCUPATION: lawyer & gym owner
  • WHAT DID HE STUDY?: /
  • WHERE HE LIVES? AND WITH WHO?: in his own loft, alone
  • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Sebastian se narodil do bohaté rodiny Lightwoodových. O 5 let později se mu narodila sestra Lily, kterou má hrozně rád a ochraňuje ji, dokonce i když se nestýská s rodiči, s ní má stálý kontakt. V 15 letech kvůli průšvihu s drogy ho rodiče vykopli z domu, aniž by se zajímali, zda je to jeho vina. Proto se rozhodl, že se postaví na vlastní nohy bez jejich pomoci a od té doby se vypracoval. Vystudoval management a právnickou školu. Jeho matka ho tajně podporovala penězi, díky čemuž si dokázal už v 22 koupit vlastní fitness centrum a o další dva roky později ho dokonce kontaktoval otec, když mu Bash pomohl s právním problémem, po dlouhé debatě ho přijal do firmy. Nyní je spolumajitelem. Bash žije v centru města ve svém apartmánu, který spíš připomíná dům, jako byt.

Bash miluje rychlá auta i motorky, i když má na kontě víc, než by si mohl kdy přát, stále neví, co vlastně od života chce. S Lily je denně v kontaktu, i se vydají jednou týdně a stráví spolu celý den ve městě. Bash miluje ležérní typ oblečení, ale samozřejmě, že nepohrdne ani obleky. Vlastní One-77 Aston Martin, ne proto, že si ho mohl dovolit, ale proto, že to byl jeho sen už od jeho 7 let.

► SONG ABOUT HIM► RELATIONSHIPS

► LILY LIGHTWOOD
► SISTER
Se svou malou sestrou Lily má skvěý vztah, vždycky při sobě stály ať už ve zlém nebo v dobrém. Lily vždycky přišla za ním než za jejich rodiči a proto jako jediný z rodiny ví, že nestuduje management, ale malování, i když nikdy nepochopil její lásku k tomuhle řemeslu.

► CHRIS ROGERS
► BEST FRIEND
Chris byl sice problémové dítě a tahal Bashe do problému, ale byli to kamarádi a nikdy si neudělali nic zlého. Chris mu dokonce nabídl pomocnou ruku, když ho rodiče vyhodili z domu. Bydle s ním a Chrisovou mámou. Pořád jsou spolu v kontaktu a snaží se aby se viděli, co nejvíc.

► MIA LIGHTWOOD
► FRIEND / COUSIN
Se svou sestřenicí Miou mají skvělý vztah, vždycky si spolu rozuměli. Když byli malí tak vymýšleli různé hry i s Bashovou sestrou Lily. Rozumějí si do teď, i když se Mia nebaví se svým otcem. Lily a Bashe navštěvuje pořád. Je to rodina, takže Bash na ní dává pozor jak jen může.

► CHLOE DECKER
► FRIEND / POTENTIONAL GIRLFRIEND
S Chloe se potkal, když začala vyšetřovat vraždu jeho otce. Bash jí sám pozval na rande a ona zase jeho. Skvěle si spolu rozumějí i když to musejí držet v tajnosti kvůli toho, že se to nesmí dozvědět Chloein šéf. Je totiž zakázano, aby se policista stýkal se svědkem vraždy.

► LUCAS EVANS
► FRENEMY
Bash nemá Lucase prostě rád. Hlavně proto, že chodí s jeho mladší sestrou Lily, kterou nadevše ochraňuje. Moc Lucasovi nepomohlo ani to, že kdysi na střední chodil s Chloe a málem spolu měli dítě.

► OOC INFORMATIONS

  • PLAYER: Lucy
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement