September 2017

► the HELLION

29. september 2017 at 15:37 ► TAKEN CHARACTERS

"Yeah, I feel the sweet emotion every time you are near me."

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Liam Clark
 • DATE OF BIRTH: 13. 4. (ARIES)
 • OCUPATION: student
 • WHAT DID HE STUDY?: medicine
 • WHERE HE LIVES? AND WITH WHO?: in his own flat, with his friend
 • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Smart ass. Takhle mu říkají jeho kamarádi. Má velkou rodinu, která ho podporuje úplně ve všem, co chce a co dělá. Baví ho medicína a jednou by chtě být doktor a k tomu ještě veterinář. Miluje zvířata. Rád se předvádí a ukazuje, jak je chytrý. Někdy je to roztomilé, a sexy, že chlap jako on je takový chytrák, a někdy je to pěkně otravné. Jako plus bere to, že ho holky zbožňují a on toho občas využívá.

Jediný, s kým si doopravdy rozumí a komu bezmezně věří je jeho mladší sestra Alicia, na kterou nedá dopustit. Ví o tom, jaká je a ve všem ji vždycky podporoval. Jeho rodina na něj byla vždycky pyšná, ale hodně špatně nesli, když se od nich odstěhoval do bytu ke kamarádovi, bojí se, že to na něj bude mít špatný vliv. I když mu hodně záleží na škole a své budoucí kariéře, pro něj to neznamená, že se ale musí vzdát svého života. Rád chodí mezi lidi, a dost často chodí plavat.

► SONG ABOUT HIM► RELATIONSHIPS

► ALICIA CLARK
► SISTER
Alicia je jediný člověk, kterému Liam věří a vždycky jí ve všem podporoval. Snažil se jí chránit, ale když se dozvěděl, co udělal jejich strýc, Liam byl bezradný a vyčítal si, že neudělal nic čím by jí ochránil. Stará se o ní pořád a proto byl rád, když se dostala na stejnou univerzitu jako on. Ví o tom, že je na holky a rozhodně mu to nevadí.

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Dee

► the REBEL

29. september 2017 at 15:20 ► TAKEN CHARACTERS

"So what if I'm not everything you wanted me to be?"

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Mia Lightwood
 • DATE OF BIRTH: 22.1. (AQUARIUS)
 • OCUPATION: Bartender
 • WHAT DID SHE STUDY?: Archeologie
 • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in her own flat, alone
 • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Mia je taková školní rebelka s old school stylem a old school duší. Vyrůstala jen s otcem, protože matka je opustila, když byla ještě malá. Byla to alkoholička, která nebyla schopna se o ni postarat. Její táta sice alkoholik nikdy nebyl, ale za to byl pěkně panovačný, namyšlený a citově nedostupný. To Mii vynahrazoval tím, že ji doslova rozmazloval jako náhradu za to, že ji neuměl citově dokázat lásku. Pochází z bohaté rodiny Lightwoodů, její otec je bratr Bashova a Lilyina otce Johna Lightwooda. Dost často se vídala s Lily a Bashem, vždycky si rozuměli. S Bashem plánovali ďábelské hry a s Lily si vždycky hráli na policajtky.

V dospívání si Mia prošla všelijakýma různýma fázema - byla zamilovaná až po uši, poté všechny nenáviděla, šprtka, ale i silný nezájem ke všem zodpovědnostem. Nakonec se ale srovnala, odstěhovala od táty do svého bytu, kvůli kterému si našla práci barmanky. Chtěla už být sama. S tátou se ale dost pohádali po tom, co přišel na to, že si začala v prváku s učitelem a otec ji to zatrhl. Ve škole zastává roli rebelky, dělá si, co chce a jen tak ji něco nerozhází.

► SONG ABOUT HER► RELATIONSHIPS

► LILY LIGHTWOOD
► FRIEND / COUSIN
Se svou sestřenicí Lily mají skvělý vztah, vždycky si spolu rozuměli. Když byli malé tak vymýšleli různé hry i Lilyiným bratrem Bashem. Rozumějí si do teď, i když se Mia nebaví se svým otcem. Lily a Bashe navštěvuje pořád. Lily v ní vidí něco, co sama ona nikdy nebude. Obdivuje jí za to, co dělá a jak si řidí svůj život.

► BASH LIGHTWOOD
► FRIEND / COUSIN
Bash a Mia si rozumějí stejně dobře, jako Mia s jeho sestrou. Jako malí si spolu hráli a jako dospělí jí Bash kolikrát pomohl v dospělých věcech. Bash jí pomohl právě proto, protože byl ve stejné situaci jako ona, když odešel z domu.

► CHRIS ROGERS
► EX-BOYFRIEND
Chris je Miin učitel a navíc její bývalý přítel, se kterým chodila když byla v prváku. Jejich románek měl problém v tom, že na to přišel Miin otec a Chrisovi vyhrožoval, proto se Chris raději distancoval a nechla Miu se zlomeným srdcem.

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Dee

► the CRIMSON

24. september 2017 at 18:10 ► TAKEN CHARACTERS

"Blessed by a bitch. From a bastard seed. Pleasure to meet you."

► BASIC INFORMATIONS

 • FULL NAME: Jackson "Jax" Teller
 • DATE OF BIRTH: 20.8. (LEO)
 • OCUPATION: criminal
 • WHAT DID HE STUDY?: /
 • WHERE HE LIVES? AND WITH WHO?: in his own flat, alone
 • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Jax neměl růžové dětství. Jeho matka je prostitutka, její pasák nechtěl aby měla dítě, proto se Jaxův biologický otec rozhodl, že si ho vezme k sobě a bude ho vychovávat on. Všechno by bylo v pohodě, kdyby jeho otec nepatřil do motokářskýho gangu. Mělo to na něj velký vliv, kradené věci, drogy a špinavá část města z něho udělala vůdce jednoho nejvíc obávaných gangů ve městě. Vydělává si různě, prodává kradené věci a dodává svým dealerům drogy, aby je prodávali dál všude po městě. Měl dost velké spory o peníze s Johnem Lightwoodem, otcem Bashe a Lily. John mu dlužil dost peněz na to, aby ho klidně dal i oddělat.

Říká se o něm, že je nebezpečný a bezcitný, ale pravda je, on by nikdy neublížil ani mouše. Na všechno má lidi, kteří to za něj udělají. Nedokončil ani střední školu, takže si o normální práci může jen nechat zdát. Takže jak se říká snaží se přežit každý den.

► SONG ABOUT HIM► RELATIONSHIPS

/

► OOC INFORMATIONS

 • PLAYER: Admin Jája