► the REBEL

29. september 2017 at 15:20 |  ► TAKEN CHARACTERS

► BASIC INFORMATIONS

  • FULL NAME: Mia Lightwood
  • DATE OF BIRTH: 22.1. (AQUARIUS)
  • OCUPATION: Bartender
  • WHAT DID SHE STUDY?: Archeologie
  • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in her own flat, alone
  • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Mia je taková školní rebelka s old school stylem a old school duší. Vyrůstala jen s otcem, protože matka je opustila, když byla ještě malá. Byla to alkoholička, která nebyla schopna se o ni postarat. Její táta sice alkoholik nikdy nebyl, ale za to byl pěkně panovačný, namyšlený a citově nedostupný. To Mii vynahrazoval tím, že ji doslova rozmazloval jako náhradu za to, že ji neuměl citově dokázat lásku. Pochází z bohaté rodiny Lightwoodů, její otec je bratr Bashova a Lilyina otce Johna Lightwooda. Dost často se vídala s Lily a Bashem, vždycky si rozuměli. S Bashem plánovali ďábelské hry a s Lily si vždycky hráli na policajtky.

V dospívání si Mia prošla všelijakýma různýma fázema - byla zamilovaná až po uši, poté všechny nenáviděla, šprtka, ale i silný nezájem ke všem zodpovědnostem. Nakonec se ale srovnala, odstěhovala od táty do svého bytu, kvůli kterému si našla práci barmanky. Chtěla už být sama. S tátou se ale dost pohádali po tom, co přišel na to, že si začala v prváku s učitelem a otec ji to zatrhl. Ve škole zastává roli rebelky, dělá si, co chce a jen tak ji něco nerozhází.

► RELATIONSHIPS

► FRIEND / COUSIN
Se svou sestřenicí Lily mají skvělý vztah, vždycky si spolu rozuměli. Když byli malé tak vymýšleli různé hry i Lilyiným bratrem Bashem. Rozumějí si do teď, i když se Mia nebaví se svým otcem. Lily a Bashe navštěvuje pořád. Lily v ní vidí něco, co sama ona nikdy nebude. Obdivuje jí za to, co dělá a jak si řidí svůj život.

► FRIEND / COUSIN
Bash a Mia si rozumějí stejně dobře, jako Mia s jeho sestrou. Jako malí si spolu hráli a jako dospělí jí Bash kolikrát pomohl v dospělých věcech. Bash jí pomohl právě proto, protože byl ve stejné situaci jako ona, když odešel z domu.

► EX-BOYFRIEND
Chris je Miin učitel a navíc její bývalý přítel, se kterým chodila když byla v prváku. Jejich románek měl problém v tom, že na to přišel Miin otec a Chrisovi vyhrožoval, proto se Chris raději distancoval a nechal Miu se zlomeným srdcem.

► FRENEMY
Věděli o sobě už dávno. Mia moc dobře ví, co je Jax zač a mod dobře i ví jakou má pověst, ale ona je přece taková, že jí nic neodradí. Potkali se na večírku u Lightwoodových a pak ještě párkrát všude ve městě. Nemají se moc v lásce a dost často se hádaji.

► TRIVIA

  • Mia znamená "milovaná" a pochází z anglického původu.

► OOC INFORMATIONS

  • PLAYER: Dee
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement