► the AMARANTH

28. december 2017 at 16:10 |  ► TAKEN CHARACTERS

► BASIC INFORMATIONS


  • FULL NAME: Rosalie "Rose" Drake
  • DATE OF BIRTH: 17.12. (SAGITTARIUS)
  • OCUPATION: doctor
  • WHAT DID SHE STUDY?: medicine
  • WHERE SHE LIVES? AND WITH WHO?: in her own flat, alone
  • RELATIONSHIP STATUS: single

► BIOGRAPHY

Rose pochází z bohaté rodiny uznávaných právníků. Její otec byl v téhle sféře hodně vlivný a měl pro Rose připravenou celou kariéru už od dob, co byla ještě maličká. Dalo by se říct, že směřovala přesně tam, kam si její rodiče přáli. Tedy alespoň dokud nepotkala Jakea. Zachránil ji nohy po autonehodě, hrozilo ji že bude na vozíku. Po několika Jekeova operacích ji dal do kupy, začali se vídat a ona se do něj bezhlavě zamilovala. Díky němu se zamilovala do doktořiny. Zalíbila se ji vize pomáhání lidem, zachraňování životů, pomáhání. Rychle změnila školu z právníka na medicínu, cože se jejím rodičům zprvu moc nelíbilo, ale nakonec se s tím smířili. Jake ji toho o doktořině hodně naučil a pomáhal ji se školou.


Slovo dalo slovo a Rose a Jake byli zasnoubení. Než došlo ke svatbě, stalo se něco, co všechno zničilo. Rose se na jednom večírku, na kterém nebyl strašně opila, a může za to především jeho nejlepší kamarád. Rose to neví, ale hodil ji do pití i nějakou drogu. Už delší dobu ji chtěl do postele, ale nikdy k tomu neměl příležitost. Kdo ví jestli jsou nějací svědci, kteří by Jakeovi někdy potvrdili, co se tehdy doopravdy stalo? Jake se dozvěděl v den svatby, že ho Rose podvedla s jeho nejlepším kamarádem a opustil ji přesně u oltáře, přede všemi svědky. Odešel a nechal ji tam stát se zlomeným srdcem. Rose se rozhodla, že nemůže zůstat ve městě, že potřebuje daleko, protože Jakea furt miluje a nemůže na něj přestat myslet. Táta ji zařídil stáž na posledních 6 měsíců ve Švýcarsku v nejlepší nemocnici z celé Evropy, kde také dokončí všechny potřebné zkoušky a kvalifikace, aby se mohla stát doktorkou. Do města se vrací už jako kvalifikovaná doktorka, s čistou hlavou a novým začátkem v místní nemocnici. Avšak netuší, že Jakea stále miluje, ale on jí už ne.

► RELATIONSHIPS

JACKSON REYES
EX-FIANCE
Rose a Jake se potkali úplnou náhodou, byl její doktor. Zamilovali se do sebe a začali spolu chodit, netrvalo dlouho a měli se brát. Všechno by bylo dokonalé kdyby Alex nepodvedla Jakea. Jake nechal Rose u oltáře a odešel od ní. Možná by jí to odpustil, ale kdyby to nebylo s jeho nejlepším kamarádem.

BROOKE DRAKE
SISTER
Rose je starší sestra Brooke.► TRIVIA

  • Rosalie znamená "růže" a pochází italského původu.

► OOC INFORMATIONS

  • Player: Dee
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama